DOŁĄCZ DO EX-TEAM!
ZOSTAŃ NASZYM WOLONTARIUSZEM

Zostań częścią EX TEAM!

EXODUS to także LUDZIE, którzy poświęcili swój czas aby przyłożyć swoją rękę do niesamowitego wydarzenia. Nasze talenty, marzenia i osobowość sprawia, że jesteśmy unikatowi, ale jednocześnie uzupełniamy się w tym co robimy RAZEM. Dziś zapraszamy też Ciebie do współpracy. Kochamy to co robimy i jesteśmy pełni energii i skoncentrowani na Bogu. Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Na czym polega praca wolontariusza?
Wolontariusz pomaga w przygotowaniu ERGO ARENY, obsłudze oraz realizacji programu. Każdy funkcjonuje według ustalonego harmonogramu, w systemie zmianowym i pod kierunkiem szefa zespołu. Szczegółowe zasady będą wysyłane drogą mailową bezpośrednio do osób, które zostaną przyjęte.

HARMONOGRAM
15.10.2017 - ROZPOCZĘCIE REKRUTACJI
28.01.2018 - ZAKOŃCZENIE REKRUTACJI
31.01.2018 - SZKOLENIE I POCZĄTEK PRZYGOTOWAŃ
04.02.2018 - ZAKOŃCZENIE I WIELKIE SPRZĄTANIE

Mamy parę głównych działów, do których możesz dołączyć. Przeczytaj i zastanów się, jakie masz predyspozycje oraz gdzie chciał(a)byś pomóc. Dzięki ankiecie poznamy Twoje preferencje, a na podstawie rozmowy będzie ostateczny przydział do służby. Zależy nam na tym aby odpowiednie osoby znalazły się na odpowiednim miejscu.

ochrona

Bardzo widoczna i ważna służba, gdyż ma się stały kontakt z uczestnikami. Jej celem jest między innymi czuwanie nad przestrzeganiem zasad i bezpieczeństwem uczestników, a także techniczna pomoc w głównych punktach programu dnia.

Pragniemy wyjść z ofertą dla najmłodszych. W czasie głównych sesji dzieci w wieku ok 5+ będą miały swój własny EXODUS pełen muzyki, zabaw i wartościowego przekazu! Potrzebujemy ludzi, którzy lubią pracę i zabawę z dziećmi.

To pion służb, w których zawiera się rejestracja, grupa informacyjna, logistyczna. Służby te charakteryzują się obsługą uczestników począwszy od ich rejestracji, następnie kierowanie ludźmi po obiekcie oraz obsługi pomieszczeń w których będą odbywały niektóre punkty programu. Jednocześnie dbając o wizerunek obiektu chcemy dbać o jego estetykę dbając o jego czystość.

To pion służb, w których zawiera się obsługa sal, np. takich jak: Vip room, Staff room, Social Club, Play room. W zależności od pomieszczenia będą różniły się zadania, lecz wszędzie szukamy otwartych, uśmiechniętych osób, które zawsze pomogą/usłużą.

Aplikacja on-line

Wypełnienij formularz i oczekuj na maila z informacjami dotyczącymi między innymi rozmowy rekrutacyjnej. Kolejność zgłoszeń ma znaczenie w dalszych etapach procesu rekrutacji. Zatem im szybciej, tym lepiej.

Rozmowa rekrutacyjna

Celem rozmowy jest bezpośrednie poznanie kandydata, jego motywacji, nastawienia, zainteresowań oraz charakteru. Rozmowa głównie będzie dotyczyła informacji zawartych w formularzu, więc bez obaw. Potwierdzenie przyjęcia będzie wysłane drogą mailową z pozostałymi kluczowymi informacjami. (Poprzez Skype lub kontakt telefoniczny.)